PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745557}

Wielkie kłamstewka

Big Little Lies
8,2 94 030
ocen
8,2 10 1 94030
8,4 31
ocen krytyków
Wielkie kłamstewka
powrót do forum serialu Wielkie kłamstewka

A tu takie emocje. Kidman i Streep stworzyły emocjonujący duet. Wręcz zdominowały sezon. Charakterystyka roli Streep powala. Niby nic wielkiego się nie dzieje a psychologicznie czuję się pozamiatany. Aż nie mogę się doczekać finałowej rozprawy. Dodatkowy plus dla Laury Dern, która w tym sezonie ma bardziej rozbudowaną rolę.

ocenił(a) serial na 9
kwa007

Zgadzam się w 100%!

konkret_filmweb

Wg mnie kiepski był finał

ocenił(a) serial na 8
Justka1985_filmweb

Dokładnie, 6 odcinek był bardzo dobry, finał troszkę rozczarował - do przewidzenia.

Siwszu69

Byllby dobra zapowiedzia finalu, w ktorym myslalam, ze cos sie wydarzy nieprzewidzianego. A tu wlasciwie nic takiego nie bylo

ocenił(a) serial na 7
kwa007

Zgadzam się! Kidman i Streep w II sezonie wymiotły, chociaż były spokojne i opanowane to emocje w środku kipiały a Laury Dern na odwrót nerwy wreszcie puściły SUPER SERIAL!!! z pozoru lekki i babski a tu taka petarda !!!!!

ocenił(a) serial na 8
sylsob1

Myślicie, że będzie trzeci sezon?

ocenił(a) serial na 7
kwa007

Niestety chyba nie :(
cyt. ..."Casey Bloys, prezes HBO w rozmowie z TV Line otwarcie przyznał, że gwiazdy serialu, czyli m.in. Nicole Kidman, Reese Witherspoon i Laura Dern, są tak zapracowane, że nie zmieszczą już zdjęć do serialu w swoim grafiku.
- Uwielbiam tę grupę ludzi, zrobiłbym z nimi wszystko - powiedział Bloys. - Ale rzeczywistość jest taka, że są jednymi z najbardziej wziętych aktorek pracujących w Hollywood. Mamy z niektórymi z nich umowy. Myślę, że to nie jest realne - powiedział, mając na myśli 3. sezon serialu "Wielkie kłamstewka".
Wiele wskazuje bowiem na to, że 7. odcinek 2. sezonu, który zostanie nadany 21 lipca, będzie ostatnim odcinkiem serialu w ogóle. "

ocenił(a) serial na 8
sylsob1

Wydaje mi się, że do trzeciego sezonu jeszcze powrócą. Może nie nie teraz, może nie w przyszłym roku, ale raczej nie zrezygnują z tego formatu. Furtkę zawsze mają otwartą.

ocenił(a) serial na 7
kwa007

Oby nie. Ja uwazam 2 sezon za ciagnacą się nudę. Oczekiwałam czegoś innego

kwa007

Pojscie na policje w finałowej scenie musi miec drugie dno. Nie przyznają sie chocby dlatego, ze pojda siedziec i tym samym straca dzieci.

Hans_Kloss

Jeżeli siedzieć to tylko Bonnie. Pozostałe dostaną karę ale nie więzienie. Dzieci też nie starcą. Bonnie z całą świadomością zostawiła córkę mężowi. Poza tym okoliczności w jakich doszło do zdarzenia na pewno złagodzą kary. Facet był psychopatą a one wszystkie działały w obronie własnej.
Zgodzę się jednak, że zakończenie pozwala na kontynuację.

dorcus

Ta czarna policjantka ich udupi, mataczenie w sledztwie, skladanie fałszywych zeznań, nie tylko Bonnie bedzie miała problemy. ''lancuch jest tak mocny jak jego najslabsze ogniwo''

kwa007

czekalem dzisiaj na finalny odcinek 2 sezonu ale zdziwilem sie bo okazalo sie ze ostatni odcinek obejrzalem juz tydzien temu a sezon sie juz skonczyl :x no trudno :P

Alamar

ja tak samo, jestem w szoku ze to byl ostatni odcinek

ocenił(a) serial na 7
Jeisa

Ja też :/

sweet_anger

ja też :(

ocenił(a) serial na 6
kwa007

Streep? Przeciez ona ma tu jedynie króciutki epizod, moze chodzi Tobie o Laure Dern?

ocenił(a) serial na 8
kwa007

Streep była genialna. Bałam się jej ilekroć pojawiałam się na ekranie. Nic nie musiała robi, wystarczyła mimika twarzy i te okulary :).

kwa007

Streep beznadziejna, wyglada jakby przeszła operacje plastyczne (aktorka, nie postac) i ma tak bardzo naciagnietą skore ze został jej tylko 1 slownie jeden wyraz twarzy.



Hans_Kloss

Osobiście czuję się rozczarowana wątkiem z Renatą, która za każdym razem przechodząc przez bramki do wykrywania metalu, musi przechodzić jeszcze kontrolę osobistą. I to wymowne dopytywanie się komornika co to był za zabieg medyczny... Wiadomo, że jakieś małe narzędzie pewnie jej pozostawili i szykuję się pozew o odszkodowanie - skoro nie bedzię 3 sezonu czuje niedosyt....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones