PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806858}

Od nowa

The Undoing
7,2 36 173
oceny
7,2 10 1 36173
5,9 22
oceny krytyków
Od nowa
powrót do forum serialu Od nowa

Nie

ocenił(a) serial na 3

Mam dość. Małe Kłamstewka były bombą, potem kopiowali to Małymi Ogniskami. Teraz to. Ciągle ta sama fabuła- tajemnicza kobieta pojawia się w bogatym środowisku i bla bla bla. Czuję przesyt. Ładne ciuchy, ładne wnętrza? Tak. I tylko tyle.

ocenił(a) serial na 3
Biankka

*Wielkie Kłamstewka

Biankka

To po co oglądasz bardzo dobry serial polecam!

ocenił(a) serial na 6
aga350

Pachnie banalami,chyba dobrych serialow nie znasz.

ocenił(a) serial na 5
aga350

Opinie raczej wyrabiamy sobie po seansie.

Biankka

Dobrze, że nie dodałaś "ładne kobiety" bo byłaby to profanacja.

ocenił(a) serial na 3
Bokciu

Ładne (niektóre) kobiety

Biankka

Ale z pewnością nie protagonistka, która urodę zostawiała w gabinecie medycyny "estetycznej".

ocenił(a) serial na 3
Bokciu

W L.A wszyscy coś robią ze swoją twarzą. Może mniej panowie, co zresztą widać po Hugh(może dlatego, że jego ojczyzną nie są Stany). Co do zabiegów-mogą to być subtelne nici liftingujące PDO, wypełniacze, czy lasery frakcyjne. Kidman jest dobrze znana, dlatego wiemy jak wyglądała 20 lat temu. Ale wystąpili tu też inni aktorzy, nie główni, którzy także poddawali się zabiegom estetycznym. W Stanach już 22-latki robią sobie liftingi. Jeśli masz 30 lat i nic nie zrobiłaś to jesteś zaniedbana. Gdyby w Polsce poprawa urody była tańsza to już bym skorzystała ( mam 33 lata i zero poprawek, czyli jestem bardzo zaniedbana). Myślisz, że nie robiłam researchu? Co, gdzie i za ile? Może uda się zebrać na wypełniacze...

ocenił(a) serial na 6
Biankka

"W L.A wszyscy coś robią ze swoją twarzą."
Jest takie przysłowie o muchach i łajnie. Pasuje jak ulał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones