PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806858}

Od nowa

The Undoing
7,2 36 173
oceny
7,2 10 1 36173
5,9 22
oceny krytyków
Od nowa
powrót do forum serialu Od nowa

Jak to zwykle bywa, finał rozczarowuje.
Sama koncepcja, że to jednak Jonathan jest dla mnie OK, ale ja mam inny pomysł.
Myślę, że fajną alternatywą byłoby, gdyby Jonathan jednak wygrał proces. Znowu byliby rodziną, aż pewnego dnia Henry znalazłby w kominku w domku na plaży ukryty młotek. Wtedy wiedziałby już, że któreś z jego rodziców jest mordercą. Prawdopodobnie Jonathan - bo był podejrzany. Ale my podejrzewalibyśmy też Grace, bo przecież od początku mieliśmy takie przeczucie. A dzieciak bałby się komuś o tym powiedzieć, bo przecież znowu ma kochającą rodzinę. I musi żyć ze świadomością, że któryś z jego rodziców jest bezwzględnym mordercą.

ocenił(a) serial na 7
cumartesi

Ale skąd pomysł, że nie kochał tego dziecka? Przeciwnie, raczej było sugerowane właśnie że je kochał, mimo że nie było jego. Tak samo jak żonę - ewidentnie mimo wszystkiego, co zrobiła, jemu wciąż na niej zależało.

Sol89

O ile pamietam to padły tam słowa: bardzo trudno je kochać, chociaż się staram, czy coś na ten wzór - stad wniosek, ze raczej niekoniecznie kocha córkę. Oczywiście żonę kochał, chociaż wciąż uważam, ze wielu mężów na jego miejscu zrobiłoby użytek z młotka - na co, jak sadze, w pełni zasłużyła.

ocenił(a) serial na 6
cumartesi

Acha czyli rozwiazanie silowe.Jeszcze rozumiem dac w "pysk"ale mlotek?I co moze zabic jeszcze i isc siedziec?Ot rozwiazanie.

ocenił(a) serial na 6
mippek

Równie dobrze młotek mógłby znaleźć dziadek. I wtedy podejrzewamy trójkę, z dzieciakiem włącznie.

ocenił(a) serial na 7
mippek

Polecam przeczytac ksiazke poniewaz ten serial jest jedynie na motywach powiesci . Ksiazka jest innna a zakonczenie zupelnie oderwane od scenariusza. Sam tytul ksiazki "Od nowa" wskazuje ,ze ta historia nie moze miec takiego finalu. Filmowe zakonczenie nie zgadza sie z ksiazka. Zostaly z niego wyjete tylko pewne elementy i oczywiscie poczatek ,pozniej akcja ksiazki rozrywa sie w zupelnie innym miescie.

ocenił(a) serial na 4
kinomaniak_1211

Jaki jest finał w książce?

ocenił(a) serial na 7
krzysiek1906

nie moge raczej zdradzac zakonczenia bo pewnie zostalby zle odebrany przez innych. ktorzy moze zechca przeczytac historie. Napisze ,ze serial zostal zrobiony w Hollywood"skim stylu i dla widzow. Ksiazka ma inny charakter i losy bohaterow a takze nowa milosc ma swoj klimat i bardziej pasowala mi do calosci. Jest moim zdaniem bardziej sprawiedliwa i raczej ciekawsza .

mippek

kupuję takie zakończenie! to serialowe mnie bardzo rozczarowało, patetyzm na maksa, naciągniety do granic dobrego smaku

mippek

jeszcze dziwi mnie, że nie pociągneli tematu oddanego do pralni smokingu- przecież to wydaje się oczywistym gwoździem do trumny że facet uciekając z miasta, chwilę po odkryciu zwłok kochanki bierze swoje ubranie i na trasie do hotelu oddaje do czyszczenia :D

ocenił(a) serial na 7
mippek

mogla ja zamordowac Grace i w zemscie sprawic ze Jonahtan pojdzie siedziec :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones