Nicole Kidman

Nicole Mary Kidman

8,2
72 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Kidman

ma nietypową urodę, ale nie.. ona mnie przeraża.. : (

lcasei

Czego nie rozumiesz i co cię w niej przeraża ?

tomucho77

nie wiem właśnie, dlatego tego nie rozumiem

lcasei

Ciekawe ? pierwszy raz spotykam się z takim podejściem.

lcasei

nic dziwnego. jesteś gejem.

ozymandiusz

tak? czyli połowa ludzkości to geje?

lcasei

To jesteś ciepłym wackiem czy nie ?

tomucho77

;)

jeśli uważasz, że moja wypowiedź może być wyznacznikiem orientacji seksualnej.. nie, nie jestem ' ciepłym wackiem' - jestem dziewczyną.

lcasei

Ciebie ciężko rozszyfrować nie wiesz czemu przeraża cię Kidman ?, gdy ozymandiusz stwierdził że jesteś gejem napiasałaś tak ? ... nie rozumiem ciebie ?

tomucho77

zdziwiłam się po prostu, że ktoś mnie tak nazwał. To ' tak' nie było do ' tak jestem gejem '. Nie wmawiaj sobie :)

lcasei

Nie rozumiem ciebie ? inny człowiek na twoim miejscu gdyby go nazwano gejem napisał by nie !!! a nie tak ?

tomucho77

ciężko upośledzony jesteś, zaprzeczysz?

the_men_from_okinawa

Ale na pewno mniej od ciebie :)

lcasei

Ym...połowa ludzkości ? z tego co wiem to Nicole została uznana za najseksowniejszą aktorkę to nie rozumiem tutaj stwierdzenia że może kogoś przerażać a tym bardziej połowę ludzkości ...bez przesady,zresztą ma nietypową urodę i to coś w sobie.

I żeby nie było żadnych nieporozumień i by rozwiać wasze wątpliwości jestem dziewczyną heteroseksualną ; ) ;D.

lcasei

Rozwaliliście mnie Hahahahhahah ;DDDDD

lcasei

Nie przeraża Cię jej uroda,tylko ilość i efekt operacji plastycznych...szkoda że wpadła w pułapkę... :-(

lcasei

Może nie uroda a jej sposób i osobowość.. Może to co ma w oczach lub to jak patrzy?

Wiatr1000

Zresztą znam panią ze szkoły która też mnie przeraża. Starsza o tej 10 lat i po prostu by ten strach się pozbyw się zagadywało ale to tylko zmogło to jak do tego podeszła. Była stanowcza, dominująca a przy tylu studentach trzymająca wszystko i pomagająca.. Ale coś było że się bałem a nie że mnie intrygowała ;) I wzieła 2 opcję i miałem tylko zawiłe przypadki.. Ehh.. Ale wciiąż przeraża.. Może masz podobnie co do Nikole? Niektore osoby samym sposobem są takie.. przerażające lub nawet tym co robią..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones