Nicole Kidman

Nicole Mary Kidman

8,2
72 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Kidman

najlepsza obok thurman i weisz aktorka.

wsrh666

nieprawda

ArusArczes

każdy ma swoje zdanie...
wg mnie Kidman jest piękna i czarująca pomimo upływającego czasu :)

wsrh666

Zgadzam się w 100% w doborze 3 najlepszych aktorek.

Xedrios

Najlepsza
: ) ale razem z Naomi Watts i Cate Blanchet i Uma Thurman : )

m0bscene

Moje zestawienie jest ciut inne. A mianowicie Kidman, Streep, Weisz i Winslet. Do tego można dołożyć jeszcze kilka innych aktorek ale to są te najlepsze według mnie.

kamil10025

Ja mysle troche penisem w tym wypadku niestety :) hehe

m0bscene

hehe...jak kazdy normalny facet:)

wsrh666

U mnie prócz wyglądu liczy się talent ale fakt Weisz rewelacja a o Kidman już nie wspomnę mimo wieku. A do tego Scarlet Johanson, Paltrow, Penelope Cruz. Kate Hudson, Marion Cittilard itd.

kamil10025

pewnie ze sie liczy tez talent, ale zawsze ma jakis wplyw i uroda.

wsrh666

Przecież nie zaprzeczyłem :D Ale tak na serio jeżeli mam układać według urody to chyba Weisz i Kate Winslet :D No i oczywiście Kidman. Jak na swoje lata to wygląda rewelacyjnie.

kamil10025

Wymieniles procz Nicole, Marion, Kate hudson i Penelope...
Czyli jak ogaldales NINE to zapewne byłes w 7 niebie :)?

m0bscene

No można by tak powiedzieć :D Ale też kilka innych powodów.

kamil10025

A rozmawiamy, przepraszam, o aktorkach, czy o dupach? Bo jeśli o tych pierwszych to zestawienie Meryl Streep z resztą koleżanek.. Powiem inaczej: na dworze Panującej Miłościwie Meryl Streep, to wymienione aktorki mogą co najwyżej o rolę damy dworu się ubiegać. I wcale nie będzie to dla nich obelga. A w temacie - Nicole, z botoksem, czy nie, jak jej lat przybyło to i role ciekawsze, i w paru filmach pokazała, że wiele potrafi! Miło mnie zaskoczyła już przy Dogville! Jest niewątpliwie świetną aktorką.

song

Meryl była, jest i będzie królową kina i z tym się nie kłócę :D Ale to było po prostu takie zestawienie kilku najlepszych według mnie oczywiście.

wsrh666

dla mnie Kidman, Weisz, Streep, Lange, Basinger.

ferdek_5

uwielbiam kidman ,dla mnie jest to najlepsza aktorka obok streep ,kocham filmy z ich udzialem:)

wsrh666

Na pewno najpiękniejsza (oczywiście w mojej skromnej opinii). Do dziś jak sobie przypominam jej urodę z czasów gdy np. grała w trzeciej części Batmana to wychodzę z podziwu. Coś równie pięknego rzadko się spotyka.

Co do samego aktorstwa na pewno u mnie wysoko, ale raczej nie najwyżej. Chociaż pierwszym wymienionym aspektem niszczy całkowicie konkurencję...

wsrh666

Lubię Thurman i Kidman. A z tą Weisz nie widziałam jeszcze żadnego filmu.

wsrh666

wg mnie najlepsza Nicole Kidman , Michelle Pfeiffer i Naomi Watts

CriticMan

Nicole, Weisz dla mnie te dwie wymiatają, obejrzałam z Kidman wszystkie filmy i mimo wieku i tego cholernego botoksu, jest świetna zaznaczam nie myślę penisem bo go nie mam heh xd

wsrh666

Streep, Close, Mirren. Kidman nie jest zła, ale nie dorasta do pięt tym trzem mistrzyniom, pozdrawiam.

użytkownik usunięty
wsrh666

A Streep, Moore, Hepburn, Winslet, Blanchett, Binoche, Deneuve, Dunaway?

W zasadzie doszedlem do wniosku, ze nie da sie trzech wytypowac.

wsrh666

Dla mnie trzema najlepszymi aktorkami są : Nicole Kidman, Natalie Portman i Meryl Streep

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones