Nicole Kidman

Nicole Mary Kidman

8,2
72 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Kidman

naciągnięta , sztuczna lalka, przykre !

sylsob1

Niestety to prawda.

sylsob1

Zgadzam się....

dodsab

Pisałem to już wcześniej. Podaj choć jedną gwiazdę która nie poddała się operacji plastycznej. Nicole przynajmniej zrezygnowała z botoxu z czego się cieszę bo jest jedną z lepszych aktorek i zaczyna powracać do swojego dawnego repertuaru czyli dramaty i thrilery. A operacji plastycznej to nie miała już bardzo długo. Jest piękną i zadbaną kobietą po 40 dbającą o siebie ;D

użytkownik usunięty
kamil10025

Meryl Streep, Glenn Close, Helen Mirren, Helena Bonham Carter, Michelle Pfeiffer (choć tu niektórzy się kłócą)

W podanych przez ciebie osobach tylko Meryl nie miała operacji :D źle trafiłeś xD

użytkownik usunięty
kamil10025

W podanych przeze mnie żadna nie miała operacji. Zwłaszcza co do Meryl i Heleny Bonham Carter jestem 100% pewien.

Oczywiście nie negując twojego zdania bo nie o to mi chodzi. Wymienię ci po jednej rzeczy którą sobie każda z tych aktorek za wyjątkiem Meryl Streep poprawiła. Gleenn Close (korekta nosa), Hellen Mirren (implanty biustu i podbródka zresztą dość niedawno sobie ten "tiuning" zaserwowała), Michel Pfeiffer (korekta nosa, podbródka, naciągnięcie skóry tu i ówdzie) a co Heleny B.Carter nie jestem pewien. :D

użytkownik usunięty
kamil10025

Michelle nie robiła żadnych poprawek. W jednym z wcześniejszych tematów dałem link do strony, na której bardzo wnikliwie zanalizowali jej twarz obecnie i kiedyś.
Helena Bonham Carter na 101% nie miała przeróbek, bo to nie w jej stylu; ona chyba nie lubi wyglądać ładnie. Im dziwniej, tym lepiej:)
Wątpię, czy Glenn Close i Hellen Mirren zrobiły sobie jakieś poprawki, ale co do Hellen to nie jestem pewien, co do reszty tak.

Po prostu napisałem to co przeczytałem w jakimś magazynie nie pamiętam nawet jakim. To fakt co do Bonham Carter :D Jeżeli chodzi o Michelle trochę cieżko mi określić bo dawno jej w żadnym filmie nie widziałem a ponad to może efekty przestały być widoczne. Ale zarówno Hellen Mirren jak i Glenn Close poprawki miały choć Glenn nie tak duże :D

użytkownik usunięty
kamil10025

Jakie poprawki miały Mirren i Close? Każda wygląda na swój wiek, nie są odmłodzone.

Co go Close to nie wiem dokładnie ale Mirren to sobie taki tuning zaserwowała że szok. Tak jak napisałem to biust i podbródek a ponad to jeszcze naciągnięcie skóry gdzieniegdzie. Coś tam jeszcze było ale tak jak pisałem nie jestem już dokładnie pewien co. Całe szczęście aż tak bardzo nie tego nie widać. Oczywiście w żadnym razie nie mam złej opinii o niej ponieważ aktorką jest rewelacyjnie dobrą. zaraz obok Nicole Kidman, Meryl Streep, Angeliny Jolie, Michele Pfeiffer, i kilku innych.

użytkownik usunięty
kamil10025

A masz może na to jakieś dowody? Bo ploty takie chodzą na temat chyba każdego, a jak po przykładzie Michelle się okazuje, często są wyssane z palca.

http://www.google.pl/imgres?q=helen+mirren+plastic+surgery+2011&um=1&hl=pl&biw=1 152&bih=672&tbm=isch&tbnid=9Lmcgg0xlgryAM:&imgrefurl=http://www.surgeryspy.com/1 204/article/helen-mirren-plastic-surgery.html&docid=tfsuyDfo7yVC_M&w=800&h=541&e i=hsh8TqG6HZP34QSvmL3sDg&zoom=1&iact=hc&vpx=330&vpy=317&dur=1486&hovh=185&hovw=2 73&tx=116&ty=89&page=1&tbnh=126&tbnw=187&start=0&ndsp=18&ved=1t:429,r:8,s:0

Proszę bardzo :D

kamil10025

A na dodatek http://www.surgeryspy.com/1204/article/helen-mirren-plastic-surgery.htm.

użytkownik usunięty
kamil10025

Drugi link nie działa.

Powiedz mi które zdjęcie jest starsze:) Bo na obu ma taki sam kształt twarzy, brwi, oczu, nosa i ust, tylko rzeczywiście zmarszczek jakby mniej. Choć może to dlatego, że na jednym robi minę:)

kamil10025

U wymienionych wyżej pań nie zauważyłam większych zmian w wyglądzie, jeśli miały jakieś operacje plastyczne to były to zabiegi zrobione dobrze z korzyścią dla nich. Helen Mirren czy Meryl Streep to kobiety w słusznym wieku, dzięki liftingowi zapewne poczuły się młodziej, no i dobrze. Jeśli chodzi o Kidman to muszę się zgodzić z założycielem tematu, jakiś czas temu byłam na seansie "Australii" i zszokowały mnie zmiany jakie zaszły w jej twarzy (te rybie usta!). Od czasu kiedy postanowiła zmienić wizerunek i zostać blondynką schudła dwa rozmiary, jej brwi powędrowały 5 cm wyżej, a usta rozrosły się trzykrotnie. Była pięknym rudzielcem z porcelanową cerą co wyróżniało ją na tle pozostałych aktorek, a zmieniła się w wychudzony blond szkielet napompowany botoksem i kolagenem. Patrzyłam na nią z niedowierzaniem i cały czas zadawałam sobie pytanie po jaką cholerę to zrobiła, przecież wychudzonych blondyn jest na pęczki w LA?!
W zmianie jej wyglądu nie chodzi o lifting, cofnięcie zmian wywołanych upływem czasu itd., tylko o drastyczną zmianę wyglądu, moim zdaniem niekorzystną zmianę.

Wilczyca_9

No właśnie chodziło mi o to co napisałaś odnośnie Helen Mirren czy Meryl Streep (chociaż wymienienie jej w temacie operacji to grzech :D). Nam jako tako jest trudno dostrzec jakieś poprawki ale dla chirurga plastycznego to żaden problem. A odnośnie Nicole Kidman. Też nie można patrzeć na jej zdjęcia z przed X lat bo z wiekiem kształt twarzy się zmienia, a ponad to jak napisałaś schudła i to każdy wie. Chociaż nie popieram w jej przypadku właśnie tych "rybich" warg a co gorsza botoxu bo jest nieziemsko utalentowaną aktorką ale powoli zaczyna z niego rezygnować co widać.

sylsob1

Obejrzyj jej wcześniejsze zdjęcia / filmy. Denerwuje mnie krytykowanie operacji plastycznych. Są złe, śmieszne, niepotrzebne kiedy oszpecają pacjenta. Moim zdaniem Kidman operacje robi z głową i wygląda przez nie lepiej, seksowniej, młodziej. Operacje to nic złego jeśli się nie przesadza, moim zdaniem ona wygląda świetnie.

penetrator1981

powinni zrezygnowac z produkcji filmow , zamknac hollywod i powystrzelac aktorow bo zawsze znajda sie krytycy ktorzy uwazaja kogos za naciagnietego badz sztucznego

penetrator1981

Niestety w Między światami wygląda fatalnie i sztucznie - obejrzyj i zwróć uwagę na jej usta - są nienaturalne i sztuczne - po prostu brzydkie - a szkoda bo zestarzeć też trzeba się umieć z szacunkiem dla samego siebie - vide grająca w tym samym filmie Dianne Wiest

sylsob1

G***o prawda jest świetna!

I_I

G***o to jak zawsze ciekawy argument.
Rozumiem, że można Kidman wielbić nawet bezgranicznie, ale trochę dystansu przydaje się w każdej sytuacji. Ona jest świetną aktorką, ale operacjami zrobiła sobie kuku i koniec. Może i botoxu przestała używać, ale wygląd jej twarzy już uległ przez te zastrzyki takim zmianom, że chyba bez kolejnych operacji nie da się tego cofnąć. Te dwa zdjęcia zrobiono kilka dni temu na jakimś meczu, dołączam je jako dowód.
http://img825.imageshack.us/img825/9186/artic480.jpg
http://img94.imageshack.us/img94/3254/artic478.jpg

livingstone

O matko, tragedia ! x(

livingstone

Ciekawe czy wy jak wychodzicie np. do sklepu to czy idziecie w całym rynsztunku czyli w makijażu, butach za 5000 zł, ciuchach od znanych projektantów i fryzie robionym przez 5h albo więcej. Wiec dajcie sobie spokój bo do niczego to nie prowadzi.

kamil10025

Tu już nie jest brak makijażu, tylko zniekształcona zabiegami twarz. Żaden makijaż tego nie ukryje. A zdjęcia dodałam, bo ktoś tam wyżej napisał, że "Kidman operacje robi z głową i wygląda przez nie lepiej, seksowniej, młodziej. Operacje to nic złego jeśli się nie przesadza, moim zdaniem ona wygląda świetnie". Tyle tylko, że Kidman po operacjach wyglądała młodziej kilka lat temu, a potem zrobiła sobie o kilka zabiegów za dużo i efekt jest jaki jest. A braku pełnego rynsztunku jej nie zarzucam, niemal zawsze na zdjęciach zrobionych jej gdzieś tam na ulicy, nie ma albo prawie nie ma makijażu i a włosy upina byle jak, ale to nigdy jej nie szpeciło. Oszpecił ją za to brak umiaru.

livingstone

Może i masz trochę racji. Ale najważniejsze że skończyła z botoxem co widać. Na stronie filmu Trespass zamieściłem linka z kilkoma zdjęciami z filmu. Nareszcie powróciła do dawnego wizerunku :D

sylsob1

sztuczna laka? możłiwe... ale czy znasz ją osobiście?
Irytuje mnie ocenianie ludzi z którymi w życiu się ktoś niezetknął!
A co do operacji plastycznych to czy to cś złego?(kwestia poglądów)
według mnie jeżeli chirurgia plastyczna/medycyna estetyczna daje możliwośc żeby wyglądać lepiej,
młodziej seksowniej i ma to kogoś uszczęśliwić to niewidze problemu...
Uwielbiam ja oglądać w filmach (może :"czarownica jest wyjątkiem bo to żałosny film ale pozatym to szaleję)
Według mnie jest bardzo atrakcyjną kobietą i świetną aktorką(mam nadzieję że poznam ja w przysżłości)

sylsob1

W którym filmie ? bo ja akurat oglądałem Australię z nią w roli głównej i była tam genialna ... prawdziwa ... a jej aktorstwo, cudowny wyrazisty głos oraz uroda w tym filmie zasługują tylko i wyłącznie na same superlatywy !!!.
Tyle nagród tyle ludzi ją docenia nagradzając ją, a tutaj co zastajemy - CHAMSTWO !!!.

Czyżby jakieś traumy męczyły co po niektórych na pkt. jej urody i sławy, i przez ten fakt niektórzy wylewają na tym forum z siebie zawiść, zazdrość i jad.

No tak powyższe zachowanie niektórych debili tych co tu wchodzą pokrywają się z polską rzeczywistością - zazdrość, zawiść, i wyzywanie aktorek / ów od jakich tylko bo samemu mi nie wyszło w moim zafaidanym życiu.
To czemu takiej nicole ma się wieść tak dobrze, a może powyzywam ją tak bezpodstawnie w akcie zazdrości.

Wstyd mi za takich polaczków jakimi jesteście bo przynosicie hańbę naszemu narodowi w oczach świata.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
sylsob1

Tak, ostatnio Nicole trochę przesadza z botoksem, ale jako naturalna kobieta bez operacji przezentowała się bardzo dobrze.:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones