Nicole Kidman

Nicole Mary Kidman

8,2
72 561 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Kidman

Za film Rabbit Hole
Otrzymała rowniez nominacje do satelity

oby wygrała , znowu potwierdzenie ze jest wybitną aktorką.

m0bscene

Tak, ta rola jest naprawdę wybitna, jedna z lepszych. Wydaje mi się jednak że zgarnie Natalie Portman, ale miejmy nadzieję, że tak się nie stanie. Nicole to najlepsza aktorka na świecie :)

seamus

Nicole zagrała bardzo dobrze, ale ja będę trzymała kciuki za Natalie, bo jej rola w black swan była
fenomenalna.

Miyu83

Prawda jest taka że walka o złote globy i oscary będzie niezwykle zacieta bo, ja osobiście jestem pod wrażeniem ilości dobrych produkcji które powstały w 2010 oraz dobrych kreacji aktorskich. W The Rabbit HoleKidman pokazała ze wciąż liczy się wśród najlepszych ale konkurencje ma w tym roku niebywale silną i moim zdaniem Oscar powędruje do Portman-zasłuzenie, aczkolwiek mimo to po obejrzeniu Rabbit Hole byłam pod ogromnym wrażeniem Kidman, cały film to był spektakl który należał tylko do niej.

Justyna0810

Tak, szkoda że Portman ma nominację do Globu ;/ Bo to duża konkurencja, ale Nicole lepsza o niebo.

seamus

Nie powiedziałabym że szkoda, bo Portman naprawde zasłużyła sobie na nominacje, ale w równej mierze zasłużyła na nią Kidman więc naprawde mi osobiście bardzo trudno rozstrzygnąć do której powinna trafić nagroda. Na marginesie rzecz biorąc mam nadzieje że za Czarnego Łabędzia nagroda powędruje do Aranosfkiego, bo moim zdaniem to reżyser troche niedoceniany a jak mało kto potrafi połączyć walory artystyczne z komercyjnymi w filmie.

seamus

No i tak jak przypuszczałam, Portman zgarnęła Globa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones