Nicole Kidman

Nicole Mary Kidman

8,2
72 421 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Kidman

Wiem ze czesto majstrowali przy jej wygladzie chirurdzy plastyczni (ale trzeba przyznac ze jest, albo przynajmniej w jakims okresie swojego zycia, byla ladna), szczegolnie widac to w filmach, gdzie ksztalt jej nosa kilka razy sie zmienial (zreszta nie tylko nosa), a roznice w wygladzie z filmu na film sa dosc spore. Jak dla mnie najpiekniejsza byla w filmach: totlana magia no i ewentualnie w batmanie forever. Gdy patrze na jej filmy jeszcze z lat 80 to musze przyznac ze wyladniala. Co do jej aktorstwa to ma wedlug mnie poprostu talent, ma na swoim koncie kilka swietnych rol, za co ja bardzo cenie.

tomek699

Zgadzam sie ze w "Totalnej Magii" wyglądała najlepiej, ale mi sie tez podobala w "Tłumaczce"(bardzo ładnie jej tam w tych włosach =) ) i w "Czarownicy" ( tak słodko tam wygląda i jest taka urocza ze po prostu nie moge sie na nia napatrzec w tym filmie)=) no wiecie, ten....nosek =P nie, ale fajne ma tam loczki =D

olshia9

Prawie w każdym filmie wygląda świetnie :) Jednak najlepiej w Tłumaczce, Futrze, Moulin Rouge!, Czarownicy, Żonach ze Stepford i Złotym kompasie. Wygląda na to, że w Australii też będzie świetnie się prezentować ;) Zapraszam na mój blog o Nicole http://www.nkfan.wordpress.com

Sparkling1986

No widze ze juz wszystko wymienione ;) W totalnej magi genialnie, w tłumaczce tez, zgadzam sie no i w futrze a do tego w inwazji dogville WZGORZE NADZIEI!!!!! i wiele wiele innych (jak nie wszystkie ;))

__natalia91__

Prawda;) Proponuje wtedy kontr-wątek: W którym filmie wyglądała najgorzej?

tomek699

hehe...ok hmmm......to trudne ale jak juz trzeba wybrac to mysle ze "Za Horyzontem", uwielbiam ten film ale ona tam tak marnie wygląda wg mnie.Ale oczywiscie to tylko z przymusu musicie wiedziec ze to była dla mnie trudna decyzja.;)

tomek699

najlepiej?? w Moulin Rouge! The Hours i Fur, a poza tym wszędzie super. ale w tych trzech była inna niż w pozostałych, trzeba przyznać... ;)

SatineNic

Tylko i wylacznie film "Godziny" przychodzi mi na mysl

__natalia91__

najlepiej...w Moulin Rouge i ... wzgórzu nadzieji, a jeśli chodzi o czasy młodości to gra o życie-tam była śliczna i cała naturalna. Ogólnie wszędzie była ładna, ale dla mnie najładniejsza właśnie w tych filmach ;)

Bounty

Moulin Rouge i Totalna Magia uwielbiam te jej rude włosy ;)

a reszta Wzgórze Nadziei, Inwazja, Inni, Złoty Kompas, Czarownica. Trudno mi wybrać gdzie najładniej bo w każdym mi się podobała

koteczk202

Szczerze pisząc uważam ją za piękna kobietę i podobała mi się we wszystkich filmach,w których nie miała botoksu z nadmiarem,ani zbyt napompowanych ust^^Miło się oglada....ah zazdroszczę urody^

_Tanya_

''Oczy szeroko zamknięte'' piękne ciało i piękna twarz

GhostFace

MR!, Totalna magia, Wzgórze nadziei, Inwazja, Batman Forever...

No_5

Myślę ,że najlepiej wyglądała w filmie ,za który otrzymała swojego pierwszego złotego globa "To die for"(za wszelką cenę).Dziwie się że nikt nie wymienia tego filmu ,chyba niewielu z was go oglądało.Szczególnie bosko wyglądała w scenie ,w którym pije koktail w w jakiejś knajpie.Szkoda że już nie nosi rudych włosów.

Assurbanipall

nie miała tam rudych włosów, bynajmniej nie aż tak jak kiedyś

tomek699

W "Godzinach" była niesamowicie pociągająca.

tomek699

Bardzo ładnie prezentowała się w Moulin Rouge; najgorzej chyba w Portrecie damy, wyglądała na przygaszoną i kompletnie nie przypominała powieściowej Isabel Archer

cazaletka

1 "MALICE" - eteryczna blondynka

2 "MARTWA CISZA" - ruda jak nigdy potem!

3 "batman forever" - boska!

AutorAutor

Z tego co oglądałam z Nicole najładniej wyglądała chyba w Moulin Rouge i Totalnej magii-ładnie jej w rudych włosach.

_malena_

Zupełnie zgadzam się z przedmówczynią- w "Totalnej magii" i "Moulin Rouge" wyglądała zachwycająco, podobała mi się też w "Inwazji"

tomek699

Moim zdaniem bezkonkurencyjny wizerunek okazał sie w 'Cold Mountain' Niasamowicie tam wyglądała. Do twarzy jej w długim blond warkoczu i zaróżowionych policzkach. Strasznie mi sie tam podobła. Zresztą była nominowana bodajze do nagrody za najlepszy wizerunek właśnie w Cold Mountain.

tomek699

Zdecydowanie w "Totalnej magi" Kolor włosów i fryzura podkreślay jej oczy i przez to wyglądała młodziej na jakieś 20lat

użytkownik usunięty
tomek699

Nicole według mnie najpiękniejsza była w filmach :
1)Batman Forever-po prostu oszałamiająca i boska. W żadnym innym filmie nie wyglądała już aż , tak cudownie.
2)Moulin Rogue -kwintesencja klasy , seksapilu i kobiecości .
3)Za wszelką cenę -Nicole jako seksowna i zimna famme fatale . Idealna .
4)Totalna magia-Nicole w tym filmie wyglądała bardzo młodo i dziewczęco .

tomek699

Batman Forever przed chwilą obejrzałem i ładnie tam wyglądała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones