Nicole Kidman

Nicole Mary Kidman

8,2
72 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Kidman

Poszukuję tytułu filmu z główna rolą Nicole Kidman.
Poznała ona młodego mężczyznę, który do bagażu podrzucił jej narkotyki. Została złapana na jakimś azjatyckim lotnisku i skazana na wieloletnie więzienie. Na miejscu poznała dziewczyny, które były brytyjkami lub też amerykankami. Już nie pamiętam. W każdym bądż razie zaczęły planować ucieczkę do której w największej mierze przyczynił się ojciec Nicole. Etc...
Film ten oglądałem dość dawno i nie pamiętam tytułu a bardzo chętnie obejrzałbym go jeszcze raz. Jeżeli zna ktoś tytuł, proszę niech napisze.
Dzięki i pozdrawiam.

szopeniak

Ewidentnie pomyliłeś aktorki lub filmy. Obejrzałam 36 filmów z Nicole i takiej fabuły na pewno nie było.

nicole_15

Zasmuciłaś mnie, :-(. Pamiętam jeszcze jak ojciec głównej bohaterki dostarczył jej plany podziemnych tuneli. Dziewczyny przekupiły strażników, uciekały tymi katakumbami, w sumie udało się uciec tylko tej bohaterce. Na końcu tunelu przy jego ujściu, w łodzi, czekał jej ojciec, który zabrał ją do domu. I do dzisiaj dałbym sobie ręke uciąć, że główną odtwórczynią była Nicole Kidman. Film fabułą przypominał trochę produkcję pt. W Matni
Gdybyś jednak przypadkowo usłyszała o tym filmie. Daj znać, proszę.
Dzięki,
pozdrawiam

szopeniak

Bangkok Hilton to serial .

babete

Tak, tak, tak. To jest to ! Jesteś kochana babete. Bardzo Ci dziękuję.
Właśnie od tej pory zakochałem się w Nikole Kidman, miała wtedy długie kręcone rude włosy, ah,,,,?
http://www.filmweb.pl/serial/Bangkok+Hilton-1989-118103
pozdrawiam

babete

Dla przypomnienia. http://www.youtube.com/watch?v=KEsrkjUf1k8

szopeniak

Cieszę się , że mogłam pomóc.Pozdrawiam.

nicole_15

Podłączę się pod temat ; też od jakiegoś czasu chciałbym znaleźć film gdzie jedną z głównych ról gra Nicole. Film pokręcony- prawie go nie pamiętam taki w stylu Davida Lynch'a. Fabuła toczyła się w kamienicy-domu pamiętam schody jakiś klucz - jakiś dziwny mężczyzna i jego pokój czy pokoje.Filmu nie oglądałem od początku :/ Nie chodzi o "Inni".Coś ci się przypomina? Z góry dzięki!

Trophy

To na pewno " Futro: portret wyobrażony Diane Arbus"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones