Nicole Kidman

Nicole Mary Kidman

8,2
72 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Kidman

JEST NOMINACJA OD OSCARA DLA NICOLE ZA RABBIT HOLE! :D :D :D

seamus

JJJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTTTTT. Nareszcie po dość długiej przerwie dostała nominacje do tej prestiżowej nagrody. Cały dzień dzisiaj czekałem aby się tego dowiedzieć. Życzę jej wygranej z całego serca!!!!!!!!!!!!1

kamil10025

Ja nie licze na wygraną, nikt nie docenia tego filmu i tej roli, myślę że lepiej cieszyć się nominacją niż denerwować przegraną :) ja juz jestem w niebie :)

seamus

Ja też. Bardzo ją cenię jako aktorkę ale nie można być złej myśli. A może jednak jej się uda.

kamil10025

No to patrz, od nas ma już 2 Oscary, a to najważniejsze :) My ją doceniamy ^_^
Obejrzałem przed chwilą Rabbit Hole drugi raz i znowu wrażenie ogromne, do kina też pójdę ;P

seamus

Jak to nikt nie docenia tego filmu i roli? Nominacja do Oscara to najlepszy dowodzik, ze zdaniem akademii stworzyła jedna z 5 najlepszych rol roku. Bardziej docenić mogliby ja juz tylko Oscarem, w co niestety wątpię, choc pewnie będzie na 2 miejscu. Sadze jednak ze ma duza szanse na SAG - niech sie zrehabilitują :)

cxap

Fakt nominacja do Oscara potwierdza że nadal jest jedną z lepszych jak i najlepszych aktorek. Ale mam chociaż taką tycią nadzieję że jednak wygra. Taką tyciusią. Ale jak wiadomo docenią Portman. Gdyby nie była nominowana to Nicole na 100% by wygrała. Nie mogę się doczekać kiedy ogłoszą wyniki. NICOLE GÓRĄ!!!!!

kamil10025

Gdyby nie Portman, to i tak raczej wygrałaby Annette Bening, niejako za całokształt, choć jej rola ponoć znakomita. Ale w SAG wierze, za Moulin Rouge nawet jej nie nominowali (zgroza i skandal), za Godziny nie nagrodzili, czas na nagrodę gildy aktorów najwyższy!

seamus

Hehe o tak :) Należy jej się, oby wygrała :] Trzymajmy kciuki :D

nici

JA TEŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kamil10025

No to czekamy. Ale bym się zdziwił jak by wygrała tego Oscara. Naprawdę.

seamus

Moim zdaniem powinna nawet wygrać. Przyznaję, że mnie zaskoczyła. Po 2003 roku ("Dogville") nie zagrała żadnej naprawdę świetnej roli (choć muszę wziąć poprawkę na to, że nie widziałem "Margot jedzie na ślub" i "Futra"), a teraz - proszę - znowu jest znakomita!
Powinna wybierać stale taki - trudny repertuar, bo się kobieta marnuje.
Wygrała Portman - niech ma, ale Kidman była lepsza.

Davus

Nicole zagrała naprawdę świetnie - dojrzałe, intensywne, sugestywne aktorstwo. Szczególnie podobała mi się scena kłótni. Mistrzostwo!

seamus

Hahaha Natalie Portman wygrała!!! ONA jest najlepsza

użytkownik usunięty
julka17

Zgadzam się :D Nat najlepsza!!! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones