Nicole Kidman

Nicole Mary Kidman

8,2
72 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Kidman

Dla mnie to jest rewelacyjna aktorka. W każdą graną przez nią postać wkłada praktycznie całą siebie. Niesamowita pod każdym względem. Każdy jej film pamiętam ze szczegółami Australia, Godziny, Moulin Rouge, Nine-Dziewięć, Inni. Piękna, zmysłowa aż przyjemnie się na nią patrzy przez te 2 godziny. Chciało by się żeby film się nie kończył. Już nigdy nie znajdzie się aktorka która była by lepsza od niej. PO PROSTU NIEZIEMSKA.

kamil10025

Zgadzam się w 100 % z Tobą :] :] !!

nici

Rzeczywiście, ale moim zdaniem ostatnio nie jest taka dobra jak kiedyś. Tak jakby miała ograniczoną mimikę, może to wina botoksu?

_minotaur__

Wg mnie ta "ograniczona mimika" to efekt...ciągłych dyskusji o tym! Po prostu widzowie się tego na jej twarzy doszukuja. Gdyby nie rozmowy o tym, nikt by tego nie zauważył.

przemek_791

Aha - a Nicole uważam za najlepsza żyjąca aktorkę, mimo kilku definitywnych wpadek przy WYBORZE filmów, w których grała (zły WYBÓR, nie jej gra). ;)

_minotaur__

Wczoraj oglądałam z nią film jeden ze straszych "Pełnia zła" (polecam), ma identyczną mimike twarzy jak teraz ;);) Ach ten jej wzrok xP

nici

No właśnie wszyscy o tej mimice a niedawno oglądałem Australię i Martwą cieszę (niesamowite filmy) i mimika się jej nie zmieniła. Jaka była taka jest do tej pory. Fakt może miała kilka wpadek z filmami ale nadal uważam że jest niesamowita. Czekam na więcej filmów z jej udziałem.

kamil10025

Ale te wszstkie "wpadki" ona ratowała. Gdyby nie ona to te filmy byyl calkowitym dnem, a tak Nicole w pewnym stopniu ratowała te produkcje.

Zniwalająco piekna Nicole... :)

m0bscene

To fakt jest zniewalającą. A co byście zrobili gdybyście ją na przykład zobaczyli w jakiejś restauracji???

kamil10025

Prawda jest obrzydliwa, ale wymyśle inna wersje :)

Najpierw zamarł bym z wrażenia. Potem gapiłbym sie na nai przez baaardoz długa chwile. W koncu odważyłbym sie podejsc, poprosic o autograf, totalnie ja skomplementować i sprobowac zawrzec jakas znajomosc :)
A potem.. no wiecie :D POtem no wiecie.... Rozwód z ketihem urbanem. No i marzenia się spełniają :D

m0bscene

Hehehe dobre xP
Mysle ze zareagowalambym tak samo (Pomijajac kwestie z slubem xP )

kamil10025

Tak pewnie zobaczymy ją w McDonaldzie ;P Jakby się uprzeć to by się dało ją zobaczyć, na jakimś planie czy coś, ale wtedy raczej na podejście szans nie ma. Poza tym przez kretyńskich "fanów" wszystkich aktorów, jakby się jej powiedziało, że jest naszą ulubioną aktorką to i tak by nie uwierzyła ;D

seamus

Eee tam. Gdyby poczuła mój wzrok to by uwierzyła :D

kamil10025

jak najbardziej popieram

ania_ann

Ja po prostu ją uwielbiam i zakochałem się w jej filmach. Każdy film z nią jest nie do zapomnienia i chętnie się do nich wraca. Mimo tego że Nine przez większość uważane było z kiepskie to właśnie o niej najwięcej osób wspominało. Następnej takiej nie będzie i bardzo się cieszę że tyle osób podziela moje zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones