Nicole Kidman

Nicole Mary Kidman

8,2
72 400 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Kidman
Anaissa

Lubię Ją w filmach Peacemaker i Martwa cisza.

Anaissa

Inni i Moulin Rouge.

Anaissa

"The Hours i "Rabbit Hole".

Mr_MarQx

rola Virgini Woolf świetna, ale też w Cold Mountain i na pewni Becca w "Króliczej norze", no Satine też świetna. Nicole ma wiele dobrych ról. Jeszcze był taki film "Za wszelką cenę", też tam pięknie zagrała.

Anaissa

W 'Azylu' :-)

haha, suchar dnia:)

Anaissa

W "Dogville" rządzi. Poza tym Moulin Rouge, Inni, Godziny i Oczy szeroko zamknięte. Teraz czas na "Pokusę" ;)

potas13

Dogville i Moulin Rouge. Zgadzam się.

potas13

W Dogville to właściwie ona sama uniosla cały dramatyzm „inscenizacji”. Dzięki jej grze już po 5 minutach zapomniałem o tym, że miasteczko jest narysowane na podłodze wielkiej hali.

użytkownik usunięty
Anaissa

Jakże uwielbiam te Twoje posty ;)

Najlepsza wg mnie jest rola w "Batman Forever" gdzie wykreowała rolę pani doktor Chase Meridian, i to z jaką klasą. Nic dziwnego że dostała za to nominację do Złotego Popcornu, powinna jednak wówczas wygrać, a nie Alicia Silverstone i jej "Słodkie zmartwienia".

Anaissa

Dla mnie jak na razie rola Lady Sarah Ashley w Australii :)

użytkownik usunięty
Anaissa

Grace w Dogville

Anaissa

Nie wiem czy najlepsza ale najlepiej zapamiętałam ją z filmu 'Inni' oraz 'Oczy szeroko zamknięte'

Anaissa

zdecydowanie w filmie "Godziny" - genialna!

Anaissa

Godziny, Inni

użytkownik usunięty
Anaissa

Wszystkie do pierwszej wizyty u chirurga kosmetycznego. To była genialna aktorka. Pozdrawiam.

Czyli według ciebie wizyta o chirurga spowodowała to że jest gorszą aktorką ?

użytkownik usunięty
tomucho77

Mój komentarz jest sarkastyczny. Od nadmiaru wypełniaczy Kidman ma martwe - wyzute z ekspresji - usta, policzki i czoło. Od dawna już nie gra, tylko recytuje. Świetnie widać to np. w Australii Luhrmanna; wygląda tam jak autoparodia. Nie będę powtarzać, że ma potężny talent, bo jest to oczywiste. Dla mnie jednak jako aktorka jest skończona. Pozdrawiam.

Aktorstwo to nie tylko mimika twarzy ! aktorstwo to również emisja głosu, dykcja, wyrazistość ruchu, zdolność analizowania i rozumienia tekstu, zdolność wywoływania i odgrywania uczuć.

użytkownik usunięty
tomucho77

Oczywiście.

Anaissa

Jak dla mnie we wszystkim świetnie zgrała.
Ale najbardziej lubię COLD MOUNTAIN ! Świetnie w tym zagrała, a historia miłości postaci w tym filmie jest rewelacyjna :D

Anaissa

Mi się bardzo podobała w "Moulin Rouge" . Widziałam ten film z 15 razy i dalej mi się nie znudził. :)

neuutralna

Za wszelką cenę, Martwa cisza, Dogville.

Anaissa

Moulin Rouge i Godziny.

wrzos09

"Godziny".

Anaissa

Godziny, Stoker

Anaissa

Nie podobaja mi sie wychudzone kobiety, nir zwracam uwagi w ogole na blondynki bo kocham brunetki, ale we filmie pokusa mniam , Nicole Kidman ma cos w sobie co przyciaga moze ten wzrok cos jak Sharone Stone one obie sa cholernie sexowne

Anaissa

Ta:
https://www.youtube.com/watch?v=qtsNbxgPngA

Anaissa

"Godziny" i, co mnie kompletnie zaskoczyło, "Za wszelką cenę". Zasłużony Glob. To powinna być nominacja do Oscara. Wspaniale uchwycony jej seksapil przez van Santa. Aktorsko bezbłędna, ten film ogląda się dla niej.

Anaissa

Przede wszystkim The Others, The Hours i Paperboy. Ogólnie uwielbiam ją. Nie intersuje mnie co robi poza planem i co łyka/wstrzykuje. Na planie wygląda wiarygodnie!

Anaissa

Godziny i Za wszelką cenę. Genialne role.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones