Nicole Kidman

Nicole Mary Kidman

8,2
72 339 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Kidman

Jak myślicie? Są realne szanse? Ja filmu jeszcze nie widziałem, opinie są bardzo różne, o grze Nicole raczej pozytywne, ale zwykle bez zachwytu. Z drugiej strony - wymieniana jest jako faworytka.

przemek_791

Ja powiem tak. Jeżeli dostanie tego Oscara to będzie to najbardziej niezasłużona nagroda za pierwszy plan od czasu Sandry Bullock. I piszę to pomimo całej mojej sympatii do Kidman. W „Luci i Desi” Jej rola jest po prostu byle jaka. Dobra i to by było na tyle. Ma tam kilka świetnych momentów ale niestety przeważają takie gdzie wyglada jak manekin a Jej naszprycowana wypełniaczami twarz aż wali po oczach. To rola o której szybko się zapomina. Niezbyt porywająca rola w kiepskim filmie biograficznym. Ogolnie to w tym roku Oscarowe Jury poszalało. Brak nominacji dla Lady Gagi to nieśmieszny żart. Tym bardziej że ciągnęła Ona cały film i kradła każdą scenę. Kiedy nie było Jej na ekranie film po prostu nie istniał. Rola o kilka klas lepsza niż Lucille Ball Kidman.

BMovieManiac

Wiadomo, że to kwestia subiektywnej oceny, ja słyszałem właśnie takie opinie, że rola Nicole jest dobra, może dobra z plusem - i to wszystko. Z drugiej strony mam wrażenie, że aktorzy i reżyserzy często dostają nagrody tak jakby awansem za inne role czy filmy, za które akurat nie dostali. Jest to głupie, ale tak bywa. Ja z samej nagrody na pewno się ucieszę, bo to moja ulubiona aktorka, ale zdaję sobie sprawę, że za inne role zasługiwała bardziej. Ciekawe jak to się skończy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones