Nicole Kidman

Nicole Mary Kidman

8,2
72 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Kidman

Czyż nie uważacie że Nicole jest za nisko, bo ja uważam że świetna aktorka,,,

Fruit_fack

Mnie to coraz bardziej przeraża....była kiedyś pierwsza, potem dłuuugi czas druga i teraz - regularnie spada. Dla mnie zawsze będzie numerem 1 i zniosę, że nie dla każdego jest tak samo, ale miejsce poza pierwszą 10 to już porażka, niestety :(

przemek_791

Dajcie spokój, nie przejmujcie się durnymi rankingami, w którym Emma Roberts, laska, której w życiu na oczy nie widziałam jest na pierwszym miejscu. Kidman prawdziwą i dobrą aktorką jest i tego nie zabierze jej nawet dwusetne miejsce w tym durnym rankingu.

pagka

Jakieś 3 napalone małolaty są w TOP10!!!Porażka...

Fruit_fack

dla mnie i tak jest nr 1 <za krótki> ;D;D;d

Fruit_fack

OOOO NIEEEE! Nicole jest zdecydownie za wysoko. Strasznie jej nie lubię. Beznadziejna aktorka.

Aldo_Raine

Ona jest super. Fajnie gra a pozatym jest piękna. Jak bym ją miał w łóżku wyje**** bym ją aż by chuczało

umcyk25

Kidman jest piękna?? Chyba piękna inaczej.

Aldo_Raine

Ta nie znasz się na kobietach. Ma piękne błękitne oczy. Lśniące włosy i bladą cerę. ONA JEST SUUUPER !!!

umcyk25

Mi się takie kobiety nie podobają...
Ale aktorka dobra...

Fruit_fack

Ja tam się w niej zakochałem. A gra też super.

umcyk25

jej uroda! jej talent aktorski! jej głos! rozpływam się jak ją widzę na
ekranie,a jeśli jeszcze śpiewa ...;D

palafka

O to jest dobrze ujęte. Palafka popieram Cię co do słowa.

umcyk25

Ja też uważam, że powinna być wyżej. :>

Fruit_fack

Ty Fiutku zryty jesteś jak kilo gwoździ, więc lepiej nie "uważaj"
Co do Nicol na u mnie 9/10

Fruit_fack

zgadzam się, że Kidman jest dobrą aktorką, ale chyba nie ma talentu do wyboru ról i może dlatego jest tak nisko. ostatnio jest na równi pochyłej i leci w dół. może to wina agenta?

Fruit_fack

dla mnie jest na trzecim miejscu, zaraz po Meryl, i Kate Winslet:)

donkamillo3

potwierdzam.

Fruit_fack

Jedyna dobra rola Kidman to kreacja w "Godzinach" i to chyba tylko dlatego że nie była do siebie podobna.

Aldo_Raine

Nie masz racji. Ma wiele wspaniałych kreacji aktorskich na koncie :)

Fruit_fack

Dla mnie ona zawsze i na zawsze będzie numer 1 w każdym rankingu. Ja ją poprostu uwielbiam. Niesamowita i to nie prawda że tylko w Godzinach była dobra. Odegrała wiele dobrych ról i jest to jedna z niewielu aktorek ktrórej większość kreacji filmowych pamiętam. Jej wygląd jest powalający, te falowane blond włosy, niesamowite oczy i jej posągowa figura coś niesamowitego. U mnie w każdym rankingu powinna być na pierwszym miejscu i nic tego nie zmieni. Niestety śmiem twierdzić że za jakieś 20-30 lat już nie będzie dobrych filmów ze względu na to że skończy się czas dobrych aktorek. Nicole nie będzie grała, o Meryl Streep już nie wspomnę choć to też rewelacyja aktorka która dużo wniosła historii kina to samo Judi Dench, czy Angelina Joli oraz Kate Winslet oraz Penelope Cruz i wiele wiele innych. Era nieziemskich aktorek powoli dobiega końca i jestem z tego powodu bardzo ..... Wiadomo o co chodzi. Podejrzewam że przyjdzie nam ogladać Efrona, Hudgens, całą ekipę HSM oraz resztę tych durnych gwiazdeczek wypromowanych na siłę. Ale musze przyznać że jeżeli chodzi o Emmę Roberts to może jeszcze coś z tego wyjdzie. Ale to tylko moje spekujalcje. Miejmy nadzieję.

kamil10025

Nie jestem taką pesymistką jak Ty i liczę że jakieś perełki się znajdą. Zwróciłabym uwagę np na Carey Mulligan. Jej kariera rozwija się w dobrym kierunku.

Fruit_fack

No cóż... coraz więcej wypaczonych gustów bierze udział w głosowaniach, na przykład takich, co postawiliby na pierwszym miejscu Megan Fox :D Moim zdaniem na I miejsce Nicole Kidman nie zasługuje. Nie wiem, kto tak, ale na II bym ją wzięła. ;)

Shia_Yu

Skoro na pierwszym miejscu być jej nie postawiła tylko na drugim to kto według ciebie jest lepszy od niej co???

kamil10025

Okolice 30-go miejsca w sam raz dla niej. Dobre filmy z jej udziałem można policzyć na palcach jednej ręki. Z resztą co film to inny nos. Bleee.

rafffal

Dla mnie jest najlepsza , nie znam lepszej aktorki jest świetna w tym co robi , na pewno jakaś laska z Czystej krwi nie jest lepsza od Kidman ludzie , jest zajebista każdy film z nią jest świetny , i będzie zawsze numerem jeden bo jakieś lalunie które zagrały w jednym filmie na pewno nie będą lepsze od niej
! sorry ale ta kobieta ma w dorobku dużo filmów i zasługuje aby być w pierwszej 5

użytkownik usunięty
Fruit_fack

aktorka dobra, lecz moim skromnym zdaniem troche mało przekonująca jako czarny charakter

Zgadzam się z innymi jest świetna w tym co robi. Bardzo przyjemnie się ją ogląda w filmach. Po za tym podajcie mi jakąś aktorke która w jej wieku była by lepsza. Kto Hudgens a może Gomez.?? No ludzie dajcie spokój. Drugiej takiej nie będzie.

użytkownik usunięty
kamil10025

drogi kamilu, Nicole Kidman uważam za dobrą aktorkę, ponadto bardzo piękną kobietę - w drugim aspekcie jest niestety wybitniejsza niż w pierwszym i dlatego rozumiem twoją opinię gdyż zadeklarowałeś się jako osoba płci męskiej ( jeśli jednak tak nie jest, to musisz posiadać jakieś skłonności homoseksualne ). Ja również jestem mężczyzną (*również przyjmując żę nie piszesz kłamstw na swoim blogu) jednak uważam cię ( za przeproszeniem) za osobę, lub młodszą, lub mniej dojrzałą ode mnie ( jedno nie wyklucza drugiego). Myślę że był w moim życiu czas gdy uważałem aktoreki typu Nicole za najznakomitsze, gdyż przysłaniały mi umiejętności aktorskie innych wybitniejszych "koleżanek z branży" swoją wypompowaną urodą i rozgłosem. Dlatego mówię ci że mam nadzieję że to ci przejdzie i będzież w stanie ( tak jak ja - twoj startszy, lub bardziej dojrzały kolega ) dostrzec i docenić prawdziwe brylanty aktorskie płci żęńskiej. Oto przykłady kilku pań które będąc w wieku wielokrotnie wyżej wspominianej, boskiej Nicole wg. mnie są obdarzone dużo większym talentem aktorskim m. in. Glenn Close, Meryl Streep, Jodie Foster.
Pozdrawiam, życzę szybkiego wyzdrowienia z choroby patterwick

Możliwe że jestem młodszy nie wiem o ile ale to nie ważne. Jest wiele aktorek które lubie między innymi te co wymieniłeś i wiele wiele innych. Jednak dla mnie Nicole jest numerem jeden. Mozliwe że daże ją ogrmnym sentymentem po zatym ogladałem z nią prawie wszystkie film i talentu aktorskiego nie można jej odmówić. Możliwe że to jest tym powodem. Każdy ma swoje zdanie i może je wyrazić. Jodie Foster super w filmie z gibsonem ( tytułu nie pamiętam), Meryl Streep niesamowita w komediach ( Ze śmiercią jej do twarzy, diabeł ubiera się u prady itd) ale i nie tylko. Gleen Close też super. Cos mnie w niej użekło, i wcale nie chodzi mi o urodę. Bo tak jak powiedziałeś jest wiele aktorek nie powiem bo dużo ładniejszych. To było po pierwsze a po drugie w moim wczesniejszym poście nie chodziło mi o dzisiejsze aktorki tylko o te co co są na siłe promowane przez media. I raczej jej żadna z nich nie dorówna. Bo dla nich jest to awykonalne.

użytkownik usunięty
kamil10025

rozumiem, dzięki... tak o sprawach gustu się nie dyskutuje
pozdrawiam

użytkownik usunięty
kamil10025

P.S. Ten "super film z gibsonem" to maverick, prawda?

Chyba tak choć użyte przeze mnie określenie było mało trafne. Film fajny i przyjemny ale na pewno nie super. Nie wiem czemu tego użyłem.

użytkownik usunięty
kamil10025

nie chodziło mi tu o zlinczowanie, po prostu o wyjaśnienie wątpliwości. Dla mnie - jak na komedię - film bdb.
pozdro

Meryl Streep nie powiedziałabym , że jest lepsza od Kidman , ale uważam że jest totalnie za nisko to aktorka która potrafi się wcielić w każdą rolę Dogville coś cudownego świetnie zagrała , Godziny też jest kilka filmów które są nudne , ale to już nie jej wina

nysia6

Pamiętam że była pierwszym numerem jeden tej listy.Trzeba przyznać że trzeba jej zagrać znów jakąś wielką rolę w wybitnym filmie, bo od paru lat średnio się układa kariera Nicole.Miałem nadzieję, że zagra w Lektorze no ale nie wyszło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones