Nicole Kidman

Nicole Mary Kidman

8,2
72 561 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Kidman

Jak dla mnie jedna z najpiękniejszych kobiet świata, nawet w tym wieku jest seksowna i pociągająca, odkąd Tom stracił taki diament i przerzucił się na to coś z którym teraz jest, stał się najbardziej żałosnym kretynem na świecie. Jestem pewien że nocami jeszcze się budzi myśli nad tym jak ja mógł stracić. Ja osobiście bym się dla niej dał pokroić, no i jeszcze ten rodowód - Australia to jest to

jaycutler

I urodzona na Honolulu :)

m0bscene

Ona jest NIEZIEMSKA!!!! Twarz, blond włosy opadające na jej ramiona, figura. Po prostu cudo. A scena w Nine kiedy idzie do Guide podświetlona z tyłu światłem reflektorów. Posągowa piękność. Oj aż się rozmarzyłem na samą myśl :D. Dałbym naprawdę dużo żeby dostać od niej autograf a o zdjęciu już nie wspomnę.

jaycutler

Nicole i Tom byli i są piękni, ale z całym szacunkiem razem wyglądali groteskowo.

jaycutler

Natura robi czasami takiego psikusa, że jak ludzie są do siebie niedopasowani to nie mogą mieć dzieci.
Osobiście uważam, iż Tom największy błąd popełnił nie dbając o śliczną Kate, w końcu tylko ona urodziła śliczną Suri.
A Nicole & Tomowi należy się po głowie, że nie zainwestowali w adoptowaną córkę Isabellę. Dziewczyna wychowana przez milionerów a wygląda jakby była z przeciętnej rodziny. Nie uważam to za atut piękni rodzice i brzydka córka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones