Nicole Kidman

Nicole Mary Kidman

8,2
72 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Kidman

co ta naturalnie ładna kobieta ze sobą zrobiła!!!!
Żal na nią patrzeć. Mam stare zdjęcia, z początków jej kariery...miała takie małe, wąskie usta...a teraz ma łypy!!!

Szok, jak ludziom wali na dekiel kult młodości i nadmiar kasy!!!

jovVi

jovVi: w pełni się z tobą zgadzam. Kidman ewidentnie przegięła z botoksem i tym wszystkim (cokolwiek to jest), co się wstrzykuje w różne miejsca, żeby wyglądać młodziej.

Jamal_Malik

Była jedna z najpiękniejszych aktorek. Teraz wygląda efektownie ale mam nieodparte wrażenie, jakby za chwile ten cały botox z niej wypłyną i wszystko się rozleci..

kyle_reese

Może i źle robi, ale spójrzmy też na to z innej strony... Nie każdy się potrafi pogodzić z utraconą urodą i przemijaniem. Próbuję być wyrozumiała dla Nicole, bo jednak pogodzenie z tym, że już nie będzie młoda i piękna to wyzwanie...

femmemeurtrier

Przez to,że nie może się pogodzić,że się starzeje nie jest już dobrą i wiarygodną aktorką. Ludzie ona teraz uśmiechać się nie może...ZERO mimiki, zero.

oal

o zgadzam się ! teraz to normalnie jej nie cierpię oglądać..... straszna jest

femmemeurtrier

Ona bedzie piekna zawsze.. ZAWSZE.


Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
m0bscene

Szkoda prawda? Myślę, że gdyby te jej kombinacje z wyglądem, mogłaby dziś liczyć na lepsze role w lepszych filmach, bo rolę w "Rabbit Hole" dostała chyba sama od siebie, bo zdaje się że ona jest jedną z producentek tego filmu. Wiele aktorek pogodziło się ze zmarszczkami, albo też jeżeli już się decydują na jakiś zabiegi upiększające, to nie aż tak inwazyjne jak Kidman. Jak dla mnie wzorem jest tu Meryl Streep albo Annette Bening. A i chyba żadna z nich nie ma kłopotów z zatrudnieniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones