PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=424981}

Między światami

Rabbit Hole
6,4 19 129
ocen
6,4 10 1 19129
6,6 11
ocen krytyków
Między światami
powrót do forum filmu Między światami

Po obejrzeniu filmy, który był ewidentnym głębokim emocjonalnie dramatem z elementami psychologicznymi zobaczylem z ciekawosci jego zwiastu i co? mam szczescie ze ogladalem je wlasnie w tej kolejnosci. mialem wrazenie ze trailer zapowiada zupelnie inny film z pogranicza thrillera i horroru z duchami..zupelnie inna, budujaca napiecie muzyka i dynamiczne przaejscia miedzy zdjeciami. calkowita manipulacja. zero szacunku dla widza.

sam film byl dobry w glownej mierze dzieki kreacji kidman

ocenił(a) film na 8
Flav

Zgadzam się... trailer jest wręcz okropny... pewnie chcieli by ludzie pomyśleli, że film jest jak "Inni" (również z Kidman). Plus te przekłamania... (tu mogą pojawić się spojlery) Bohater mówi, ze chce kogoś powrotu... naturalnie w całości chodzi o psa. A tu wychodzi jakby zaraz miał iść i odkopać syna by potem odprawiać mroczne rytuały. Ogółem jestem zniesmaczony.

I naprawdę nie wiem co tu jest "zaskakującego jak w innych" itp... okropny marketing... tylko by zachęcić (niestety kłamstwem) do nieco... ambitniejszego filmu.

A sam film osobiście bardzo mi się podobał. Ciekawe podejście do tematu. 8/10.

ocenił(a) film na 7
Flav

no ja uważam że to normalnie skandal!
tak oszukiwać ludzi?
ja na szczęście, nie widziałem wcześniej trailera.

podobna sytuacja jest z ZAKOCHANY BEZ PAMIĘCI.
oryginalny tytuł to ETERNAL SUNSHINE OF THE SPOTLESS MIND co znaczy mniej-więcej "niezmąconego umysłu wieczny blask"
film do kin wpuścili w okresie walentynek reklamując go jako komedię romantyczną, a film ten jest tak naprawdę dramatem psychologicznym o bardzo zakręconej fabule.
przez to ma on na filmwebie bardzo niską ocenę w porównaniu do innych, zagranicznych serwisów jak np na IMB. wszyscy nastawiają się na zabawny film z jimem careyem, a tu zonk. jakieś shizy bez ładu i składu.

ocenił(a) film na 7
Flav

Do manipulacja chciałabym dodać plakat, na pierwszy rzut okna, o zabarwieniu erotycznym.

ocenił(a) film na 6
crazyasiek

tak, miałem to samo skojarzenie..

ocenił(a) film na 8
crazyasiek

Ja zawsze mam takie skojarzenia jak widze N. Kidman :S

Flav

Dołączam się do opinii o trailerze.... Ja niestety nie miałem tyle szczęścia i obejrzałem najpierw trailer a potem film, a na dodatek jeszcze zapłaciłem za ten film w wypożyczalni... Czyste OSZUSTWO!!! Jako dramat niezły ale zapłaciłem za coś innego!!!

Flav

Zgadzam się w 100%. Niestety tak wygląda współczesny świat. Banda absolwentów marketingu robi nas w konia na każdym kroku. Jak czasami widzę te reklamy to zastanawiam się czy ci ludzie w ogóle wiedzą o czy mówią lub piszą. NAJWAŻNIEJSZE ŻE FILM MI SIĘ PODOBAŁ

ocenił(a) film na 6
Flav

Trailer niezła ściema... Dobrze, że nie widziany przez mnie PRZED filmem.

Film wciąga w to zawieszenie, w ten żal.
Ja, nie przeżywszy takiej tragedii, nie potrafię sobie wyobrazic , co się wówczas czuje...
Czy się cokolwiek czuje...

Niemniej postaci przekonały mnie.
Najbardziej szkoda mi było Jasona... taki młody, taka trauma...

Życie.

ocenił(a) film na 5
Flav

zgadzam się ! spodziewałam sie całkiem innego filmu wręcz thrillera a tu wielkie rozczarowanie, niestety nie podzielam zdania o roli Kidman nie lubie jej sztucznego wygladu po operacjach plastycznych.

ocenił(a) film na 6
sylsob1

fakt troche na tym stracila... takie jest prawo hollywood im lepsza konserwacja tym wiecej ról

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones