PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7572}

Martwa cisza

Dead Calm
6,6 13 345
ocen
6,6 10 1 13345
5,5 4
oceny krytyków
Martwa cisza
powrót do forum filmu Martwa cisza

nie rozumiem jak może się ten film podobać, jest okropny, przewidywalny, tandetny........a końcówka śmiechu warta :))) 2/10

użytkownik usunięty
martielle

Ten film jest na podstawie książki! Moim zdaniem świetny film! 10/10

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
konrado12

Dzięki za spoiler łosiu, człowiek zagląda poczytać co ludzie piszą o filmie czy warto mu czas poświęcić i natrafia na wpis takiego idioty.

użytkownik usunięty
vampirevorador

Dobre dobre hehehe
i pozamiatane hehehe...

martielle

To jak się skończył?Zabili go? Bo mi się przysnęło jak B.Zane dymnął błękitnooką.I czy piesek przeżył?Bo to chyba on był całym "spirytus movens" całej tej tragedii?

ocenił(a) film na 6
kpsel

SPOILER

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|

John mył Rae włosy na pokładzie, ona zamknięte oczy mówi co by tam zjadła. Pełna sielanka.
On idzie po coś do kabiny, a Hughie nie mam pojęcia z kąt się wziął - myje jej nagle włosy, jest umazany własną krwią oraz brudny. Nawet nie ma nic złamanego i po paru dniach (przypuszczam tyle) dryfowania po wodzie w namiociku z raną od kuszy miał jeszcze siłę wspiąć się na łódź. Dobry jest.. No, więc nagle Rae otwiera oczy i uświadamia sobie kto dotyka jej główki zaczyna krzyczeć, ale jej usta zostają zatkane. Pan Ingram orientuje się co dzieje się obok, bierze coś na wzór fajerwerk (wiem to nie to było, ale coś w ten deseń. Za chiny nie pamiętam jak się nazywało..) i strzela drugiemu panu w głowę. Miał niezłego cela i trafił prościutko w sam środek. Delikwent się zapalił i ZNÓW wylądował w wodzie. Tym razem na dobre jak mi się zdaje. A oni się przytulili, cali zdrowi i szczęśliwi. I to chyba na tyle. Jeżeli coś ominęłam proszę dopisać. Pozdro(;

użytkownik usunięty
sewendejs

Wez kur wa mac tlumoku naucz sie pisac
bo Cie zaje bie i tyle...

ocenił(a) film na 6

*skąd.
@kpsel - piesek nie przeżył :<. Gdy Hughie próbował dostać się do kabiny w której ukryła się Rae, ona znalazła kuszę i strzeliła w drzwi. Za pierwszym razem było pudło, a za drugim zobaczyła krew wyciekającą z pod drzwi. Sądziła, że to facet i otworzyła. On się na nią rzucił, a naszym oczom ukazał się przebity psiak. Soł sad.
@czarnodusznik81 - a po co te nerwy? I za co mnie chcesz zaj*ebać? Aż tak zbulwersował cię błąd ortograficzny? Jak ja kocham ludzi, którzy sądzą, że stare polskie k*rwa załatwi całą sprawę. ♥

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones